fbpx

O mnie

Fotograf ekskluzywnych wnętrz i nieruchomości

Moją specjalnością jest fotografia ekskluzywnych nieruchomości. Robię zdjęcia wnętrz pensjonatów, domów, rezydencji, apartamentów, hoteli, restauracji itp. oraz profesjonalny retusz zdjęć dla wymagających klientów. Oferuję kompleksowe usługi włącznie z rzutami oraz filmowaniem, wirtualnymi spacerami i video prezentacjami.

Zdjęcia przekazujące atmosferę

Dla mnie i dla moich klientów najważniejsze jest, aby zdjęcia nie były tylko technicznie dopracowane, muszą one przekazywać nastrój, atmosferę i wzbudzać uczucia.

Zdjęcia te pomagają klientom w prowadzeniu ich biznesu. Budują ich markę i renomę. Zachęcają gości hotelowych do rezerwacji pokoi. Przyspieszają pośrednikom sprzedaż nieruchomości. Pomagają właścicielom wynajmować apartamenty. Przyciągają gości do restauracji.

Jeśli takie zdjęcia wnętrz Was też interesują zapraszam serdecznie do kontaktu! Fotografuje na terenie całej polski ale przedewszystkim tam gdzie stacjonuję – Trójmiasto, Łeba i Warszawa oraz okolice.

Kreatywność i doświadczenie w fotografii wnętrz

Precyzyjny wybór oświetlenia, kadru, zwrócenie uwagi na wiele detali oraz retusz. Wszystko to wpływa na przekazywanie w zdjęciach atmosfery fotografowanego pomieszczenia. Wymaga to od fotografa kreatywności i przede wszystkim długoletniej praktyki. Fotografia jest dla mnie pasją, zajmuje się tym profesjonalnie od 2006 roku.

Moi klienci

Moimi klientami są firmy, instytucje i osoby, które mają wysokie wymagania. Oczekują najlepszego rezultatu oraz profesjonalnego wykonania i dostarczenia zdjęć. Współpracuję z agencjami reklamowymi, agencjami internetowymi, pośrednikami, deweloperami, właścicielami apartamentów, hotelami i domami wypoczynkowymi.

Wirtualne spacery, prezentacje filmowe

Dla najbardziej wymagających klientów i exkluzywnych obietów oferuję zdjęcia/filmy dronem oraz video-prezentacje obiektów (wirtualne spacery).

Przykładowe zdjęcia wnętrz i nieruchomości

Moje przykładowe zdjęcia wnętrz ekskluzywnych nieruchomości i apartamentów są w galeri.

Rzuty

Dla pośredników i biur nieruchomości oferuję profesjonalne rzuty lokali i budynków, z wymiarami oraz waszym logotypem. Przykładowy zrzut:

Profesjonlane zrzuty lokali i budynkow dla pośredników i biór nieruchomości.

Moje zdjęcia sprzedają!

Bardzo ważne jest aby rentowność poniesionej inwestycji profesjonalnych zdjęć była wysoka. Moi klienci potwierdzają, że dzięki moim zdjęciom zawsze wzrasta zainteresowanie ich obiektem! Umów się na sesję Waszego obiektu już dziś. Działam na terenie całego kraju.

Pozdrawiam Paweł.

Facebook   Instgram