fbpx

 

Pierwszą uwagę przykuwają zawsze zdjęcia.

Podczas oglądania stron internetowych i reklam pierwszą uwagę przykuwają zawsze najlepsze zdjęcia nieruchomości. Pierwszej selekcji dokonujemy na podstawie zdjęć, często nieświadomie.

Dokładnie tak samo jest w przypadku kupna wymarzonego domu czy wynajęcia pokoi wczasowych. Wolimy patrzeć na ładne zdjęcia przygotowanych mieszkań i lokali niż na amatorskie kadry, robione nawet najlepszym telefonem czy aparatem.

Większość z nas jest wzrokowcami, dlatego fotografia jest tak ważna dla osób szukających nowego mieszkania, domu, działki lub zakwaterowania.

Wszędzie tam, gdzie wystawiane na sprzedaż nieruchomości, pokoje wypoczynkowe lub wynajmowane mieszkania muszą konkurować o klienta z innymi, estetyka oferty błyskawicznie przybiera na znaczeniu. Wiele nieruchomości sprzedało się niemal od ręki, take samo pokoji gościnnych zostało od razu zarezerwowanych, gdy tylko zwykłe fotki zostały zamienione na moje fotografie.

 

Fotografia wnętrz - zdjęcia nieruchomości

 

Moje zdjęcia nieruchomości sprzedają!

Potwierdza to każy mój klient, a portale branżowe na bieżąco publikują statystyki wskazujące większą popularność ofert z profesjonalnymi zdjęciami. Piękne zdjęcia nieruchomości to podstawa współczesnego marketingu!

Zobacz moje przykładowe zdjęcia w galeri, na Facebooku lub Instagramie.

Obecna sytuacja na rynku nieruchomości wymusza na nas większe zaangażowanie w prezentację naszych mieszkań. Jeśli w danej okolicy wystawionych na sprzedaż czy do wynajmu jest kilka nieruchomości, a ich cena jest do siebie zbliżona, jak możemy przykuć uwagę właśnie do naszej oferty?

O dobrych zdjęciach profesjonalnego fotografa, które się wyróżniają na tle pozostałych powinni zatem pamiętać wszyscy, którzy zamieszczają ofertę w serwisach nieruchomościowych.

Umów się już dziś na sesję zdjęć twojego obiektu!

 

Dlaczego współpracować ze mną i wybrać moje zdjęcia?

Zapraszam do porównania moich zdjęć z innymi. Zatrudniając mnie możesz być pewien/pewna że nasza współpraca będzie dla Ciebie bardzo bezproblemowa, a rezultat będzie najwyższej jakości technicznej i artystycznej. Oczywistością dla mnie jest że każde zdjęcie które dostarczam ma:

 • przemyślaną kompozycje
 • miłe dla oka oświetlenie, nie zależnie od tego jakie jest  na miejscu
 • proste ściany i poprawne kolory
 • ladny widok przez okna
 • piękne niebo
 • wysoka rozdzielczość zdjęc, świetna ostrosc i jakość techniczna zdjęć
 • rozmiar zdjęć i plików dopasowany do celu ich użycia
 • zdjęcia nadająca się do wydruku wysokiej jakości i w duzym formacie jeśli takie są Twoje wymagania

W mój proces tworzenia zdjęć dla Ciebie zalicza się:

 • zaawansowana edycja zdjęć
 • komponowanie pomieszczeń
 • ewentualne aranżowanie wystroju
 • porady co i jak można zmienić żeby rezultat był jak najefektywniejszy
Profesjonalnie wykonane zdjęcia

Przykładowe zdjęcie - profesjonalne wykonanie

Typowe zdjęcia amatorskie

Przykładowe zdjęcie - wykonanie amatorskie

Nie tylko zdjęcia

Oferuje również najwyższej jakości:

 • zdjęcia z powietrza
 • interaktywne zdjęcia 360 stopni oraz wirtualne spacery
 • videoprezentacje typu slideshow oraz walkthrough
 • rzuty pomieszczeń

 

Kożyści dla kupującego jak i sprzedającego.

Funkcja zdjęć na rynku ofert nieruchomości pełni rolę reklamy. Mają one zachęcić, zainteresować i wzbudzić chęć obejrzenia prezentowanej nieruchomości.

W ogromnej ilości ogłoszeń na rynku, największą szansę wyboru mają te oferty, które posiadają właśnie najlepsze zdjęcia.

 • Dla kupców to cenne źródło kompleksowej informacji, bez wychodzenia z domu.
 • Dla sprzedających to doskonała szansa na przyspieszenie sprzedaży nieruchomości.

Dla obu stron to spora oszczędność czasu, a na wizytę do sprzedawanego mieszkania przyjdą już rzeczywiście zainteresowani klienci.

Choć profesjonalna fotografia dla rynku nieruchomości sprawia wrażenie dla niepotrzebnego wydatku, jej koszt jest stosunkowo niewielki wobec wartości sprzedawanej nieruchomości. I co jak co, ale ten argument zawsze obroni taką usługę.

Przygotowania przed sesją zdjęć

Do profesjonanej fotografii nieruchomość trzeba ją przygotować podobnie jak modelki na pokaz mody!

Zwykle samo wykonanie zdjęć jest tylko jedną z wielu czynności, na które składa się m.in. sprzątanie pomieszczenia, stylizowanie wnętrza i zadbanie o odpowiednie oświetlenie. Zdarzają się przypadki kompletnego przemeblowania wnętrz. Dlatego zrobienie kilku zdjęć w jednym pomieszczeniu potrafi zająć wiele godzin. Czas pracy fotografa skraca się jeśli pomieszczenia zostaną odpowiednio przygotpowane np. z pomocą naszej home stagerki.

 • Zadbaj o porządek zarówno wewnątrz, jak i – w przypadku domu – o stan ogródka.
 • Usuń nadmiar przedmiotów, rzeczy osobistych czy rodzinne pamiątki, postaw swieże kwiatki, wymień przepalone żarówki.
 • Zadbaj o to, żeby ewentualne zasłony, obrusy czy pościel była czysta i wyprasowana.

Jeśli zależy Ci na fachowej poradzie, jak przygotować mieszkanie czy dom do sprzedaży lub wynajęcia warto skorzystać z usług naszego home stagera. To profesjonalista stylizacji nieruchomości, który pokaże, jakich zmian należy dokonać, by mieszkanie zachęciło przyszłych właścicieli do zakupu nieruchomości.

Fotografia wnętrz Fotografia wnętrz

Sesja fotograficzna nieruchomości

Czy jako właściciel/pośrednik, używając najlepszego telefonu lub sprzętu fotograficnego możesz zrobić dobre zdjęcia? A czy mając pędzel i farby namalujesz obraz na poziomie Rembranta lub innych mistrzów malarstwa?

Dobry fotograf musi mieć know-how i duszę artysty. Kocham piękne, estetyczne wnętrza i próbuję tak zaaranżować fotografowaną scenę, by wydobyć z mieszkania, apartamentu czy nawet pustego lokalu to, co w nim najpiękniejsze. W razie potrzeby doradzam co należałoby sprzątnąć, a co przesunąć.

Pokazuję mieszkanie, lokal, dom czy pokoje gościnne od jak najlepszej strony. Dzięki temu zdjęcie zyskuje przewagę, a oferta szybciej się sprzedaje.

Ogromne znaczenie na efekt końcowy i uzyskanie odpowiedniej jakość gotowego zdjęcia ma jego obróbka (cyfrowe “wywoływanie”). Dzięki temu podbudowuję emocje, ukrywam to czego nie chcemy pokazać i uwypuklam to co najważniejsze.

Aparaty fotograficzne mają wielkie ograniczenia w porównaniu do oka ludzkiego. Umiejętności pozyskane przez długie lata pracy pozwalają mi na efekty końcowe nie możliwe na uzyskanie żadnymi amatorskimi metodami i nawet najlepzym sprzętem. Oprócz odpowiednich ujęć dbam o to, żeby pomieszczenia wyglądały jasno, były czyste, kolory były rzeczewiste, a przez okna docierały piękne widoki (nawet jeśli nie ma pogody w momencie fotografowania).

Wydobywam potencjał mieszkania, stwarzam właściwy na fotografii klimat zapraszający w progi domu, mieszkania czy hotelu!

Moje sesje zdjęciowe są zwykle długie, nie liczy się dla mnie ilość poświeconych godzin tylko rezultat. Nawet parę gotowych do pokazania zdjęć może zająć w extremalnych przypadkach cały dzień pracy na miejscu jak i przy komputerze.

Zdjęcia nieruchomości i wnętrz

Dla wymagających klientów oferuję równierz profesjonalne filmowanie oraz fotografowanie dronem! Jeśli jesteś zainteresowany/-na zapraszam do kontaktu.

Dostarczenie zdjęć

Przed końcową obróbką, razem z klientem, wybieramy zdjęcia, aby pokazać tylko te najlepsze. W razie potrzeby jest zawsze możliwość małych poprawek nawet po dostarczeniu zdjęć. Gotowe zdjęcia o wysokiej rozdzielczości przesyłam pod linkiem gdzie mój klient może obejżeć i ściagnąc na swój komputer/telefon.